Dla firm

Lubię to!
Teatr Muzyczny dba o indywidualnych widzów ale również o klientów firmowych.
Nasza oferta dla firm jest bardzo różnorodna i na pewno zadowoli każdego.

Newsletter.
Najprostszym sposobem na to, aby być najlepiej poinformowanym o propozycjach Teatru Muzycznego jest otrzymywanie Newslettera.
Newsletter wysyłany jest do zaprzyjaźnionych firm kilka razy w miesiącu. Zawiera informacje o najbliższych spektaklach i o ofertach last minute. Pracownicy firm mogą korzystać ze specjalnych promocji – wystarczy zapisać się do naszej bazy danych i przekazywać otrzymywany e-mail pracownikom lub klientom.

Promocje cenowe dla firm.
Kupując prezenty dla swoich pracowników i partnerów, zaprzyjaźnione firmy mogą kupować bilety na wybrane spektakle Teatru Muzycznego w specjalnych cenach.
Wiele firm i instytucji skorzystało z tych promocji, zwiększając w ten sposób wartość świadczeń socjalnych dla swoich pracowników.

UWAGA: Promocje dotyczą wyłącznie spektakli Teatru Muzycznego, nie obejmują spektakli gościnnych. Pula biletów na takie akcje jest limitowana. Sugerujemy zamawianie biletów z dużym wyprzedzeniem.

Sponsoring spektakli.
Różnorodność spektakli z repertuaru Teatru Muzycznego w Poznaniu kierowana jest dla szerokiego grona publiczności. Jeśli nasi partnerzy, promując się we współpracy z Teatrem Muzycznym pragną dotrzeć do wąskiej, wyspecjalizowanej grupy, oferujemy możliwość sponsorowania poszczególnych spektakli lub określonych gatunków artystycznych.
Nasze doświadczenia pozwalają na kontynuację współpracy zarówno z firmami dofinansowującymi spektakle, jak i zawierającymi z nami umowy barterowe.
Zawieramy umowy w systemie rocznym; nazwa i logotyp naszych partnerów widnieje na: repertuarze (nakład ponad 60 tysięcy sztuk w sezonie), stronie www i fb oraz w innych materiałach, do uzgodnienia.

Zapraszamy do kontaktowania się z nami pod adresem: pr@teatr-muzyczny.poznan.pl / wspolpraca@teatr-muzyczny.poznan.pl

Wygodny zakup

Wypróbuj najwygodniejszy sposób
zakupów biletów na spektakle
Teatru Muzycznego poprzez
platformę online bilety 24.pl

Newsletter

Nowości i repertuar zawsze w Twojej skrzynce
e-mail. Zapisz się już teraz!

SPONSOR TEATRU

SPONSOR PREMIERY "FOOTLOOSE"

Partnerzy