NIESPODZIANKA Z OKAZJI DNIA DZIECKA!

Lubię to!
Teatr Muzyczny w Poznaniu, Nowe ZOO w Poznaniu i MPK szykują niespodziankę na Dzień Dziecka!
4 czerwca w godzinach 13.00-13.30 artyści Teatru Muzycznego w Poznaniu razem z publicznością będą „wyginać śmiało ciało” do piosenki "Wyginam śmiało ciało".

Układu można nauczyć się wcześniej dzięki Wirtualnemu Instruktorowi dostępnemu na kanale YouTube, a na miejscu nauczy go zebranych także animator. Happening taneczny odbędzie się w poznańskim Nowym ZOO, przy wejściu głównym obok ogródka dziecięcego. Happening zostanie uwieczniony przez Telewizję WTK.

Dla uczestników wydarzenia MPK przygotowało niespodziankę. Specjalny autobus zabierze wszystkich chętnych do wzięcia udziału w happeningu spod siedziby Teatru o godzinie 12.30 i dotrze na przystanek przy wejściu głównym do ZOO. Przejazd autobusem jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

W trakcie wydarzenia przewidziane są konkursy z nagrodami oraz upominek dla każdego uczestnika zabawy. Aby wziąć udział w happeningu, trzeba zakupić bilet wstępu do ZOO.
Organizatorzy zachęcają do wcześniejszego zakupu wejściówek online lub na portalu Bilety24.pl, aby uniknąć stania w długiej kolejce do kasy ZOO. Zakupionych biletów nie trzeba drukować, wystarczy okazanie kodu w telefonie.

Po happeningu, o godz. 14.00, spod wejścia do ZOO ruszy wycieczka ścieżką edukacyjną „W poszukiwaniu Króla Juliana” razem z naszym Lwem Alexem! Pracownik dydaktyczny opowie o zwierzętach z Madagaskaru mieszkających w poznańskim zoo.
Zachęcamy do dołączenia do naszego wydarzenia na FACEBOOKU!
Powrót

Wygodny zakup

Wypróbuj najwygodniejszy sposób
zakupów biletów na spektakle
Teatru Muzycznego poprzez
platformę online bilety 24.pl

Newsletter

Nowości i repertuar zawsze w Twojej skrzynce
e-mail. Zapisz się już teraz!

SPONSOR TEATRU

SPONSOR PREMIERY "FOOTLOOSE"

Partnerzy